عینک طبی مردانه


تناسب عینک با شماره چشم:

از آن جهت که بحث فوق کاملا فنی است,خریداران عینک طبی اطلاعات کمی درباره آن دارند.

جهت اختصار چند نکته کوتاه تقدیم میگردد

1- در شماره چشم مثبت {معمولا افراد پیرچشم و دوربین} لبه ی عدسی,نازک تر از مرکز آن است. بنابراین از فریم های زیر گریف که روی لبه ی عدسی باید شیار زده شود خودداری کنید زیرا بعد از ساخت به راحتی عدسی ها لب پریده می شود مگر آن که شماره ی شما بالا باشد و یا فریم گریف کوچکتر انتخاب کنید.

2- در شماره چشم منفی {افراد نزدیک بین} لبه عدسی ضخیم تر از مرکز آن است. بنابراین انتخاب انواع فریم های دورکامل,گریف,بدون دور بلامانع است ولی هرچقدر فریم کوچک تری انتخاب شود لبه ی عدسی نازک تر و زیباتر خاهد بود بویژه برای شماره های بالا.

3-در شماره های استیگماتیزم یک طرف عدسی نازک تر است{جهت محور استیگماتیسم} در این صورت برای زوایای افقی عینک گریف انتخاب نکنید.بهترین انتخاب برای شماره های استیگماتیزم,عینک های دوردار است.

جهت مشورت,با ما در ارتباط باشید.


کمی صبر کنید...

عینک طبی مردانه-زنانه مشکی LUMINOUS کد ۱۸۲۱

1,100,000 890,000 تومان

عینک فلزی دورکامل LUMINOUS کد ۱۸۲۱ با رنگ مشکی و طراحی بروز بسیار خوش صورت است و طرفدار زیادی دارد همچنین این عینک به دلیل  داشتن پد جدا قابل تنظیم بر روی بيني شماست به براحتي فیت صورت می شود. وزن کم و انعطاف پذیری بالا از دیگر ویژگی های محصربه فرد آن است.این عینک به همراه قاب و دستمال مخصوص نانو ارسال می گردد.


دسته‌بندی